VS-30CPQ100PBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
VS-30CPQ100
VS-30CPQ100PBF Hakkında
VS-30CPQ100PBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentidir. 100V maksimum reverse voltajda çalışabilen bu bileşen, diyot başına 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Common cathode konfigürasyonda tasarlanan bu diyot dizisi, hızlı recovery özelliğine (≤500ns) sahip olup güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve doğrultma devrelerinde kullanılır. TO-247 through-hole paketinde sunulan komponentin maksimum forward voltajı 15A'de 860mV olup, -55°C ile +175°C arasında çalışabilir. Düşük reverse leakage akımı (550µA @ 100V) sayesinde enerji verimliliği sağlar. Bileşen artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 550 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 860 mV @ 15 A