VS-30CPQ090GPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO247AC
Seri / Aile Numarası
VS-30CPQ090
VS-30CPQ090GPBF Hakkında
VS-30CPQ090GPBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisi olup, high-speed doğrultma uygulamaları için tasarlanmıştır. 1 pair common cathode konfigürasyonuna sahip bu komponent, diyot başına 30A ortalama doğrultma akımı ve maksimum 90V DC reverse voltaj yeteneği sunar. 1.05V forward voltaj @ 30A ile düşük ısı kaybı sağlar. Fast recovery karakteristiği (≤500ns, >200mA) sayesinde güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve diğer doğrultma devrelerde kullanılır. TO-247-3 through-hole paketinde sunulan bu diyot, 175°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilir. Bağlı: Ürün obsolete konumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 280 µA @ 90 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 90 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.05 V @ 30 A