VS-30BQ100PBF
DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Seri / Aile Numarası
VS-30BQ100
VS-30BQ100PBF Hakkında
VS-30BQ100PBF, Vishay tarafından üretilen bir Schottky doğrultma diyodudur. 100V ters voltaj ve 3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. DO-214AB (SMC) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 790mV maksimum ileri gerilim ve 500 µA ters kaçak akımı özellikleriyle karakterizedir. Fast recovery özelliğiyle ≤500ns anahtar hızına sahiptir. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Güç kaynakları, invertörler, şarj cihazları ve yüksek frekansı uygulamalarda rektifikasyon, enerji dönüşümü ve koruma işlevleri için uygulanır. (Not: Bu ürün artık üretilmemektedir.)
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 3 A