VS-30BQ060HM3/9AT
DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO214AB
Seri / Aile Numarası
VS-30BQ060HM3
VS-30BQ060HM3/9AT Hakkında
VS-30BQ060HM3/9AT, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky doğrultucu diyottur. 60V ters gerilim ve 3A ortalama doğrultulanmış akım kapasitesine sahiptir. DO-214AB (SMC) paketinde sunulan bu bileşen, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Forward gerilimi 3A'da 580mV, ters akım kaçağı 60V'ta 500µA'dır. Fast recovery özelliği (≤500ns, >200mA) ile AC/DC güç kaynakları, invertörler, anahtarlama devreleri ve RF uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 180pF kapasitansı (5V, 1MHz) yüksek frekans uygulamalarında performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 180pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 580 mV @ 3 A