VS-30BQ015HM3/9AT
DIODE SCHOTTKY 15V 3A DO214AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-214AB
Seri / Aile Numarası
VS-30BQ015HM3
VS-30BQ015HM3/9AT Hakkında
VS-30BQ015HM3/9AT, Vishay tarafından üretilen 15V 3A kapasiteli Schottky diyottur. DO-214AB (SMC) SMD paketinde sunulan bu komponent, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 350 mV ileri voltaj düşüşü ve 4 mA ters sızıntı akımı özellikleri ile güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler, inverters ve AC/DC doğrultucu devrelerde yüksek verimlilik sağlar. -55°C ile +125°C arasında çalışabilen bu diyot, 500ns'den daha kısa geri kazanım süresi ile yüksek frekans anahtarlama uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1120pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 4 mA @ 15 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 350 mV @ 3 A