VS-301CNQ045PBF
DIODE MODULE 45V 300A TO244
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-244AB
Seri / Aile Numarası
VS-301CNQ045PBF
VS-301CNQ045PBF Hakkında
VS-301CNQ045PBF, Vishay tarafından üretilen 45V/300A kapasiteli Schottky diyot modülüdür. TO-244AB kasa ile chassis mount uygulamalarına uygun olarak tasarlanmıştır. Ürün, 1 pair common cathode konfigürasyonunda iki diyot içerir ve fast recovery özelliği (≤500ns) nedeniyle yüksek frekanslı anahtarlama devreleri için kullanılır. Maximum forward voltajı 300A akımda 900 mV'dur. Maksimum 10 mA reverse leakage akımı ile karakterize edilen bu bileşen, AC-DC dönüştürücü, güç kaynakları, kaynak makinaları ve endüstriyel şarj sistemleri gibi yüksek akım uygulamalarında doğrultma fonksiyonu sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 300A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case TO-244AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-244AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 300 A