VS-25F120
DIODE GEN PURP 1.2KV 25A DO203AA
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Stud
Seri / Aile Numarası
VS-25F120
VS-25F120 Hakkında
VS-25F120, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı silikon doğrultucu diyottur. 1200V ters gerilim ve 25A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu standart kurtarma hızlı diyot, DO-203AA (DO-4) stud mount paketinde sunulmaktadır. -65°C ile 175°C çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 1.3V (78A'de) ileri gerilim karakteristiğine ve 1200V'ta 12mA ters kaçak akımına sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, konvertörler, invertörler ve yüksek akımlu doğrultma uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 25A
Current - Reverse Leakage @ Vr 12 mA @ 1200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-203AA, DO-4, Stud
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-203AA (DO-4)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 78 A