VS-25ETS10SPBF
DIODE GEN PURP 1KV 20A D2PAK
Seri / Aile Numarası
VS-25ETS10
VS-25ETS10SPBF Hakkında
VS-25ETS10SPBF, Vishay tarafından üretilen 1000V ters voltaj dayanımına sahip standart doğrultma diyotudur. 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesiyle, AC/DC güç kaynakları, şarj devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. D2Pak (TO-263AB) yüzey montaj paketinde sunulan bu diyot, 500ns'den daha hızlı recovery time'a ve -40°C ile 150°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 1.14V maksimum forward voltage değeriyle enerji kaybını minimize eder. Ürün Digi-Key'de discontinue edilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.14 V @ 25 A