VS-25CTQ040STRLPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V D2PAK
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-25CTQ040
VS-25CTQ040STRLPBF Hakkında
VS-25CTQ040STRLPBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. 1 çift Common Cathode konfigürasyonu ile tasarlanmış bu bileşen, 40V maksimum DC reverse voltajda çalışır. Her diyot başına 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olup, 710 mV maksimum ileri voltaj düşüşü sağlar. 150°C maksimum junction sıcaklığında işletilmesi uygun olan bu bileşen, Fast Recovery karakteristiğine (≤500ns) sahiptir. D²PAK (TO-263AB) yüzey montaj pakajına sahip olan VS-25CTQ040STRLPBF, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, oto-oto elektrik uygulamaları ve endüstriyel anahtarlama devrelerinde kullanılan bir diyot dizi bileşenidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 40 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 710 mV @ 30 A