VS-25CTQ040PBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
VS-25CTQ040
VS-25CTQ040PBF Hakkında
VS-25CTQ040PBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. 1 çift ortak katot (common cathode) konfigürasyonunda tasarlanan bu diyot, 40V ters gerilim derecelendirilmesine sahiptir. Diode dizisi, 15A ortalama doğrultulmuş akımı başına diyot, maksimum 560mV ileri gerilim düşümü ile karakterize edilir. Fast Recovery özelliği sayesinde 200mA üzeri akım koşullarında ≤500ns hız gerçekleştirir. TO-220-3 paketinde sağlanan bileşen, -55°C ile 150°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. Güç kaynakları, invertörler, motor sürücüler ve AC-DC doğrultma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Bileşen Digi-Key'de üretim durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 40 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 15 A