VS-25CTQ040-M3
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
VS-25CTQ040
VS-25CTQ040-M3 Hakkında
VS-25CTQ040-M3, Vishay tarafından üretilen TO-220-3 paketinde Schottky diyot dizisidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmış bu komponent, 40V reverse voltaj desteği sunar ve diyot başına 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 710 mV maksimum forward voltaj ile karakterize edilen bu fast recovery diyodu, -55°C ile 150°C arasındaki sıcaklık aralığında çalışabilir. 500ns'den küçük recovery time özelliği, güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler, motorlu uygulamalar ve otoomotiv sistemlerinde rectification ve freewheeling uygulamalarında kullanılır. Through hole montajı ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 40 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 710 mV @ 30 A