VS-25CTQ035STRRPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-25CTQ035STR
VS-25CTQ035STRRPBF Hakkında
VS-25CTQ035STRRPBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, 35V maksimum ters voltaj ve 30A ortalama doğrultulmuş akım değerlerine sahiptir. D²Pak (TO-263AB) yüzey montajlı paket ile sunulan diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 710 mV maksimum ileri voltaj düşüşü ve 500ns'den hızlı recovery süresi ile karakterizedir. 1.75 mA ters sızıntı akımı özellikleriyle, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, motor kontrol devreleri ve yüksek akım uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 710 mV @ 30 A