VS-20TQ045SHM3
SCHOTTKY - D2PAK
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-20TQ045SHM3
VS-20TQ045SHM3 Hakkında
VS-20TQ045SHM3, Vishay tarafından üretilen 45V maksimum ters gerilime sahip Schottky diyotudur. D²Pak (TO-263AB) yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 570mV maksimum ileri gerilime sahiptir. Fast recovery diyot özelliği ile 500ns'nin altında açılıp kapanma sürelerine sahip olup, 2.7mA ters sızıntı akımına ve 1400pF kapasitansa (5V, 1MHz) sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, motor sürücüler ve ters akım koruması gereken uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1400pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.7 mA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 570 mV @ 20 A