VS-20TQ035STRLPBF
DIODE SCHOTTKY 20A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-20TQ035
VS-20TQ035STRLPBF Hakkında
VS-20TQ035STRLPBF, Vishay tarafından üretilen 20A kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. D²Pak (TO-263AB) yüzey monte paket ile sunulan bu bileşen, 35V maksimum ters gerilim ve 570mV ileriye doğru gerilime sahiptir. 500ns'den küçük veya eşit ters kurtarma süresine sahip olan bu hızlı diyot, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. Düşük ileriye doğru gerilim düşüşü sayesinde enerji kaybı minimize edilir. -55°C ile +150°C arasında çalışma aralığına sahiptir. Üretim durumu itibariyle üretilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1400pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.7 mA @ 35 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 570 mV @ 20 A