VS-20MQ100HM3/5AT
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC
Seri / Aile Numarası
VS-20MQ100HM3
VS-20MQ100HM3/5AT Hakkında
VS-20MQ100HM3/5AT, Vishay tarafından üretilen 100V/2A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. Surface Mount DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu bileşen, 910 mV forward voltage ve 100 µA reverse leakage current özellikleri ile karakterize edilmiştir. Fast recovery teknolojisine sahip diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 38 pF kapasitansa (10V, 1MHz'de) ve 500ns'nin altında recovery time'a sahiptir. Anahtarlama güç kaynakları, enerji yönetimi devreleri, freewheeling uygulamaları ve düşük voltajlı AC/DC dönüştürme devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 38pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 910 mV @ 2 A