VS-20MQ060NPBF
DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO214AC
Seri / Aile Numarası
VS-20MQ060N
VS-20MQ060NPBF Hakkında
VS-20MQ060NPBF, Vishay tarafından üretilen 60V 2A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. DO-214AC (SMA) yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. 780mV ileriye doğru gerilim düşüşü ve 500ns altında kurtarma süresi ile düşük kayıplu güç dönüştürme devrelerinde, anahtarlamalı güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve ters akım koruma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışır. Bileşen üretimden kaldırılmıştır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 31pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 600 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 780 mV @ 2 A