VS-20ETS16PBF
DIODE GEN PURP 1.6KV 20A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
VS-20ETS16
VS-20ETS16PBF Hakkında
VS-20ETS16PBF, Vishay tarafından üretilen 1600V 20A kapasiteli genel amaçlı doğrultma diyotudur. TO-220-3 paketinde gelen bu standart recovery diyotu, 100 µA ters akım özelliğine sahiptir ve maksimum 1.1V forward gerilim ile çalışır. -40°C ile 150°C arasında çalışabilen bu bileşen, endüstriyel güç kaynakları, AC/DC konvertörleri ve yüksek voltaj doğrultma uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB üzerine sabit olarak takılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Market
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 20 A