VS-20ETF10STRL-M3
DIODE GEN PURP 1KV 20A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-20ETF10STRL
VS-20ETF10STRL-M3 Hakkında
VS-20ETF10STRL-M3, Vishay tarafından üretilen 1000V ters voltaj kapasiteli, 20A ortalama doğrultulmuş akım ile çalışan standart diyottur. Fast Recovery tipi bu diyot, 400 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı paketde sunulan bu bileşen, güç kaynakları, invertörler, çevirici devreler ve ağır endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 150°C junction sıcaklık aralığında güvenilir çalışma sağlar. Maksimum 1.31V forward voltajı ile enerji kaybı açısından etkindir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 400 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.31 V @ 20 A