VS-20ETF08STRL-M3
DIODE GEN PURP 800V 20A TO263AB
Seri / Aile Numarası
VS-20ETF08STRL
VS-20ETF08STRL-M3 Hakkında
Vishay VS-20ETF08STRL-M3, 800V 20A kapasiteli genel amaçlı hızlı iyileştirme diyotudur. TO-263AB (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 1.31V ileri gerilim düşüşü ve 400ns geri kurtarma süresi ile karakterize edilir. -40°C ile 150°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. AC/DC güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve anahtarlamalı güç uygulamalarında doğrultucu olarak kullanılır. 100 µA maksimum ters sızıntı akımı özellikleri ile dayanıklı ve güvenilir çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 800 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 400 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.31 V @ 20 A