VS-20ETF08SPBF
DIODE GEN PURP 800V 20A TO263AB
Seri / Aile Numarası
VS-20ETF08SPBF
VS-20ETF08SPBF Hakkında
VS-20ETF08SPBF, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyotudur. 800V ters voltaj dayanımı ve 20A ortalama doğrultma akımı ile AC-DC güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri ve anahtarlamalı güç kaynağı (SMPS) uygulamalarında kullanılır. TO-263AB (D²Pak) yüzey montaj paketine sahip olan bu diyot, -40°C ile 150°C arasında çalışır. 1.31V ileri voltaj düşümü ve standart hızda kurtarma süresi (>500ns) karakteristiğine sahiptir. Ters sızıntı akımı 800V'de 100µA'dır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 800 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.31 V @ 20 A