VS-20ETF08PBF
DIODE GEN PURP 800V 20A TO220FP
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
VS-20ETF08P
VS-20ETF08PBF Hakkında
VS-20ETF08PBF, Vishay tarafından üretilen 800V 20A kapasiteli standart doğrultucu diyottur. TO-220-2 pakette sunulan bu bileşen, hızlı kurtarma karakteristiğine (400ns) sahip olup, AC/DC güç dönüştürme uygulamalarında, düşük frekanslı anahtarlama devreleri ve güç kaynakları tasarımlarında kullanılır. 1.31V forward voltage değeri ile verimli çalışma sağlar ve -40°C ~ 150°C aralığında çalışabilir. Through hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 800 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 400 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.31 V @ 20 A