VS-20ETF06STRRPBF
DIODE GEN PURP 600V 20A D2PAK
Seri / Aile Numarası
VS-20ETF06
VS-20ETF06STRRPBF Hakkında
VS-20ETF06STRRPBF, Vishay tarafından üretilen 600V 20A kapasiteli bir doğrultma diyotudur. Standard diyot tipinde olup, fast recovery özelliğine sahip bu bileşen 120 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlamaya uygun tasarlanmıştır. TO-263 (D²Pak) surface mount paketinde sunulan komponent, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler, invertörler ve motorlu uygulamalarda doğrultma işlevi görmektedir. -40°C ile 150°C junction sıcaklık aralığında çalışabilen diyot, 1.05V forward voltage ile verimli çalışır ve 100 µA reverse leakage akımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 120 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.05 V @ 15 A