VS-20ETF06SPBF
DIODE GEN PURP 600V 20A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-20ETF06SPBF
VS-20ETF06SPBF Hakkında
VS-20ETF06SPBF, Vishay tarafından üretilen 600V 20A kapasiteli general purpose doğrultma diyotudur. Fast recovery tipinde tasarlanmış olup, reverse recovery time değeri 120 ns'dir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulur ve -40°C ile 150°C arasında çalışabilir. 15A'de forward voltajı maksimum 1.05V, reverse leakage akımı 600V'da 100µA'dır. AC/DC güç kaynakları, inverterler, motor kontrol devreleri ve indüktif yükü olan uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 120 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.05 V @ 15 A