VS-20ETF04STRR-M3
DIODE GEN PURP 400V 20A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-20ETF04STRR
VS-20ETF04STRR-M3 Hakkında
VS-20ETF04STRR-M3, Vishay tarafından üretilen 20A 400V general purpose diyottur. TO-263AB (D²Pak) yüzey montajlı pakette sunulan bu hızlı recovery diyotu, 160ns reverse recovery time ile elektronik güç dönüştürme devrelerinde, anahtarlama uygulamalarında ve DC güç kaynakları içinde kullanılır. 1.3V forward voltage düşüşü ve 100µA maksimum reverse leakage akımı ile verimli çalışır. -40°C ile +150°C arasında işletim sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 160 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 20 A