VS-20CTQ150STRRPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-20CTQ150
VS-20CTQ150STRRPBF Hakkında
VS-20CTQ150STRRPBF, Vishay tarafından üretilen bir Schottky diyot dizi bileşenidir. 1 çift ortak katot konfigürasyonunda tasarlanan bu komponent, 150V DC ters voltaj ve diode başına 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 10A'de 880mV olan bileşen, 500ns'den daha hızlı iyileşme süresi sunmaktadır. Surface mount teknolojisiyle TO-263-3 (D²PAK) paketinde sunulan komponent, 175°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilir. Ters sızıntı akımı 150V'de 25µA'dir. Güç kaynakları, AC/DC konverter devreleri, LED sürücüleri ve yüksek frekanslı switching uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 25 µA @ 150 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 10 A