VS-20CTQ045STRLPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-20CTQ045ST
VS-20CTQ045STRLPBF Hakkında
VS-20CTQ045STRLPBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmış bu bileşen, maksimum 45V ters gerilim ve 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Fast Recovery özelliğine sahip diyot, 500ns'den daha kısa iyileşme süresine sahiptir. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bileşen, yüksek güç uygulamalarında verimli doğrultma işlevi gerçekleştirir. -55°C ile +175°C arasında çalışır. Anahtarlama devreleri, güç kaynakları ve otonom sistemlerde kullanılmaya uygundur. Maksimum forward voltajı 20A'de 760mV'tur. Part Status: Discontinued at Digi-Key
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 760 mV @ 20 A