VS-20CTQ045SPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-20CTQ045SPBF
VS-20CTQ045SPBF Hakkında
VS-20CTQ045SPBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. 45V ters voltaj ile 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmıştır. Surface mount D²Pak (TO-263-3) paketinde sunulan komponent, -55°C ile 175°C arasında işletilmek üzere tasarlanmıştır. 760mV ileriye doğru gerilim düşüşü ve 2mA ters sızıntı akımı özellikleriyle güç kaynakları, anahtarlama uygulamaları ve yüksek frekanslı doğrultma devrelerinde kullanılır. Fast recovery özelliği ile 500ns'den kısa açılış süresi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 760 mV @ 20 A