VS-20CTQ040STRRPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-20CTQ040
VS-20CTQ040STRRPBF Hakkında
VS-20CTQ040STRRPBF, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisidir. 1 çift ortak katot (1 Pair Common Cathode) konfigürasyonuna sahip olan bu bileşen, TO-263-3 (D²PAK) paketinde sunulmaktadır. Maksimum 40V ters gerilim toleransına ve diyot başına 20A ortalama doğrultulmuş akıma sahiptir. Ön gerilim düşüşü (Vf) 20A'de maksimum 760mV olup, hızlı iyileşme hızına (Fast Recovery ≤ 500ns, > 200mA) sahiptir. Maksimum çalışma sıcaklığı 175°C'dir. Güç uygulamaları, anahtarlama devreleri ve AC/DC doğrultma uygulamalarında kullanılır. Ürün Digi-Key'de üretim durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 40 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 760 mV @ 20 A