VS-20CTQ035STRL-M3
DIODE SCHOTTKY 35V 10A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-20CTQ035STRL
VS-20CTQ035STRL-M3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen VS-20CTQ035STRL-M3, 35V reverse voltaj kapasitesi ile çalışan Schottky diyot dizisidir. 10A ortalama doğrultulmuş akım (Io) sağlayan bu komponent, TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. Ortak kathod konfigürasyonu ile tasarlanan 1 çift diyot içerir. 640 mV maksimum forward voltaj düşüşü (10A'de) ve 2 mA reverse leakage akımı (35V'de) karakteristiğine sahiptir. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 500ns altında fast recovery özelliği sunar. RF devreler, güç dönüştürücüler, DC-DC konvertörler ve yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 640 mV @ 10 A