VS-20CTQ035SPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-20CTQ035SPBF
VS-20CTQ035SPBF Hakkında
VS-20CTQ035SPBF, Vishay tarafından üretilen 35V Schottky diyot dizisidir. 1 pair common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu komponent, diode başına 20A ortalama doğrultulmuş akımı destekler. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan cihaz, yüksek hızlı anahtarlama uygulamaları için uygun olup, 500ns'den hızlı recovery time'ına sahiptir. Maksimum forward voltajı 20A'da 760mV, reverse leakage akımı 35V'ta 2mA'dır. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Power supply koruma devreleri, converters ve high-frequency anahtarlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 760 mV @ 20 A