VS-18TQ045S-M3
DIODE SCHOTTKY 45V 18A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-18TQ045S
VS-18TQ045S-M3 Hakkında
VS-18TQ045S-M3, Vishay tarafından üretilen 45V 18A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. Surface mount D²Pak (TO-263) paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 600mV maksimum ön gerilimi ve 2.5mA ters kaçak akımı ile güç kaynakları, DC-DC konvertörleri, invertörler ve endüstriyel güç elektronik sistemlerinde yaygın olarak uygulanır. -55°C ile 175°C arasında çalışma aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1400pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 18A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.5 mA @ 35 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 18 A