VS-16FR20
DIODE GEN PURP 200V 16A DO203AA
Seri / Aile Numarası
VS-16FR20
VS-16FR20 Hakkında
VS-16FR20, Vishay tarafından üretilen 200V/16A genel amaçlı doğrultma diyotudur. DO-203AA (DO-4) stud mount paketinde sunulan bu bileşen, 1.23V forward voltaj düşüşü ile çalışır. -65°C ile +175°C arasında çalışan diyot, standart kurtarma hızına sahiptir (>500ns). 200V reverse voltajda 12mA sızıntı akımı gösterir. Güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri, kaynak makinaları ve yüksek akım uygulamalarında kullanılır. Chassis ve stud mount konfigürasyonu ile mekanik olarak sabitlenir ve ısı dağıtımı için doğrudan anakartaya monte edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 16A
Current - Reverse Leakage @ Vr 12 mA @ 200 V
Diode Type Standard, Reverse Polarity
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-203AA, DO-4, Stud
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-203AA (DO-4)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.23 V @ 50 A