VS-16EDH02-M3/I
DIODE GEN PURP 200V 16A TO263AC
Seri / Aile Numarası
VS-16EDH02
VS-16EDH02-M3/I Hakkında
VS-16EDH02-M3/I, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı fast recovery diyotudur. 200V DC ters gerilim ve 16A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile güç kaynakları, motor kontrolü, enerji dönüştürme devrelerinde ve AC/DC konverterler gibi uygulamalarda kullanılır. 32ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlamalı devre tasarımlarına uygun özelliktedir. TO-263-3 (D²Pak) Surface Mount paket ile kompakt PCB tasarımlarına izin verir. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 16A
Current - Reverse Leakage @ Vr 15 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab) Variant
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 32 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AC (SMPD)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 16 A