VS-16CTQ100STRLPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-16CTQ100
VS-16CTQ100STRLPBF Hakkında
VS-16CTQ100STRLPBF, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisi olup, D²Pak (TO-263AB) paketinde sunulmaktadır. Common cathode konfigürasyonuna sahip bu diyot çifti, maksimum 100V ters gerilim (Vr) ve 8A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 720mV maksimum ileri gerilim düşümü (Vf) ile ve 550µA @ 100V ters sızıntı akımıyla çalışan bu bileşen, güç kaynakları, konvertörler, AC/DC doğrultma uygulamaları ve ters polarite koruması gereken devrelerde kullanılmaktadır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen bu Schottky diyot dizisi, hızlı anahtarlama ve düşük voltaj düşümü gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır. Ürün Digi-Key tarafından üretilmiş olarak listelenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 550 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 720 mV @ 8 A