VS-16CTQ100STRLHM3
DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-16CTQ100
VS-16CTQ100STRLHM3 Hakkında
VS-16CTQ100STRLHM3, Vishay tarafından üretilen 100V 8A rated Schottky diyot çiftini içeren surface mount doğrultucu dizisidir. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, ortak katot konfigürasyonunda iki diyot barındırır. Fast recovery özelliği ile 500ns'den daha az switching zamanına sahiptir. 720mV maksimum forward voltage düşüşü ve 550µA reverse leakage current özellikleriyle, -55°C ile 175°C arasında çalışır. Güç uygulamaları, AC/DC dönüştürücüler, beslenme kaynakları ve doğrultucu devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 550 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 720 mV @ 8 A