VS-16CTQ100SPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-16CTQ100
VS-16CTQ100SPBF Hakkında
VS-16CTQ100SPBF, Vishay tarafından üretilen ortak katot konfigürasyonlu Schottky diyot dizisidir. 100V ters voltaj, 8A ortalama doğrultulmuş akım ve 720mV ileri gerilim ile tasarlanmıştır. Surface mount TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, 500ns'den kısa iyileşme süresi ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Güç kaynağı devrelerinde, ters akım koruması ve AC-DC dönüştürme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 100V'ta 550µA ters sızıntı akımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 550 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 720 mV @ 8 A