VS-16CTQ100G-1PBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO262
Paket/Kılıf
TO-262-3 Long Leads
Seri / Aile Numarası
VS-16CTQ100G
VS-16CTQ100G-1PBF Hakkında
VS-16CTQ100G-1PBF, Vishay tarafından üretilen 100V Schottky diyot dizisidir. Common Cathode konfigürasyonunda 1 çift diyot içeren bu bileşen, TO-262-3 long leads paketinde sunulmaktadır. Ortalama doğrultma akımı 8A, maksimum reverse voltajı 100V ve forward voltajı 880mV @16A'dir. 175°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilen komponentin reverse leakage akımı 100V'ta 280µA'dir. Fast recovery özelliğine sahip (≤500ns, >200mA) olan bu diyot dizisi, güç kaynakları, AC/DC konverterler, motorlar ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma ve serbest diyot uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimlenmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 280 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-262-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 16 A