VS-16CTQ080GSPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-16CTQ080GSPBF
VS-16CTQ080GSPBF Hakkında
VS-16CTQ080GSPBF, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisidir. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bu komponent, 80V DC reverse voltaj ve diyot başına 8A ortalama doğrultulu akım kapasitesine sahiptir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanan cihaz, 880mV iletiş gerilimi (16A'da) gösterir. Fast Recovery özelliği sayesinde 500ns'den daha kısa ve 200mA'den büyük akımda davranış gösterir. Maksimum bağlantı sıcaklığı 175°C olan bu diyot dizisi, güç kaynakları, ters akım koruması, çoğullama uygulamaları ve düşük voltaj doğrultulama devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 280 µA @ 80 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 16 A