VS-16CTQ060STRRPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-16CTQ060
VS-16CTQ060STRRPBF Hakkında
VS-16CTQ060STRRPBF, Vishay tarafından üretilen surface mount Schottky diyot dizidir. 1 pair common cathode konfigürasyonuyla tasarlanmış olan bu komponent, diode başına 8A ortalama doğrultulmuş akımı ve 60V maksimum ters voltajı destekler. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bileşen, 880mV maksimum forward voltage özelliğine ve 550µA ters sızıntı akımına (60V'ta) sahiptir. Fast recovery karakteristiğiyle (≤500ns, >200mA) hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılabilir. Maksimum 175°C junction sıcaklığında çalışabilir. Güç yönetimi, anahtarlama regülatörleri, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek hızlı anahtarlama devrelerinde uygulanır. Ürün Digi-Key'de devre dışı bırakılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 550 µA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 16 A