VS-16CTQ060-N3
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
VS-16CTQ060
VS-16CTQ060-N3 Hakkında
VS-16CTQ060-N3, Vishay tarafından üretilen TO-220-3 paketinde bir Schottky diyot dizisidir. 1 pair common cathode konfigürasyonuna sahip bu komponent, 60V maksimum DC reverse voltaj ile çalışır. Her bir diyot 8A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 880mV maximum forward voltajına (16A'da) sahiptir. Fast recovery karakteristiği (<= 500ns, > 200mA'de) sayesinde güç kaynakları, AC/DC konvertörler ve ters akım koruması gereken uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışır. Through hole montaj tipiyle PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 550 µA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 16 A