VS-15EVU06HM3/I
DIODE GEN PURPOSE 600V SLIMDPAK
Seri / Aile Numarası
VS-15EVU06HM3
VS-15EVU06HM3/I Hakkında
VS-15EVU06HM3/I, Vishay tarafından üretilen 600V maksimum ters voltaj diyotudur. 15A ortalama doğrultma akımı kapasitesine sahip bu standard diyot, fast recovery tipinde olup 40ns ters kurtarma zamanına sahiptir. SlimDPAK (SC-63) yüzey montajlı paketde sunulan bu bileşen, -55°C ile 175°C arasında çalışmaktadır. 15A akımda maksimum 1.8V ileri voltaj düşümüne sahiptir. Güç kaynakları, SMPS (switched-mode power supply) uygulamaları, invertörler ve endüstriyel doğrultmaç devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 40 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimDPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.8 V @ 15 A