VS-15ETX06STRL-M3
DIODE GEN PURP 600V 15A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-15ETX06STRL
VS-15ETX06STRL-M3 Hakkında
VS-15ETX06STRL-M3, Vishay tarafından üretilen 600V 15A kapasiteli genel amaçlı hızlı iyileştirme diyotudur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajı paketi ile sunulan bu komponent, anahtarlama güç uygulamalarında, AC/DC konvertörlerde ve enerji yönetimi devrelerinde doğrultma görevini yerine getirir. 32 ns'lik düşük geri kazanım süresi sayesinde enerji kaybını azaltır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. 3.2V maksimum ileri gerilim düşüşü ve 50µA geri sızıntı akımı özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 32 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 3.2 V @ 15 A