VS-15ETX06SPBF
DIODE GEN PURP 600V 15A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-15ETX06SP
VS-15ETX06SPBF Hakkında
Vishay VS-15ETX06SPBF, 600V ters gerilim dayanımı ile tasarlanmış genel amaçlı silikon doğrultucu diyottur. TO-263AB (D²Pak) yüzey montajlı pakette sunulan bu komponent, 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Hızlı recovery diyot sınıfında yer alan komponentin 22ns recovery zamanı ve 3.2V ön gerilim karakteristiği, anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları, invertörler ve indüktif yüklerin serbest bırakma diyotu uygulamalarında kullanıma uygundur. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-65°C ile 175°C) ve düşük reverse leakage akımı (50µA @ 600V) sayesinde güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 22 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 3.2 V @ 15 A