VS-15ETL06SPBF
DIODE GEN PURP 600V 15A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-15ETL06
VS-15ETL06SPBF Hakkında
VS-15ETL06SPBF, Vishay tarafından üretilen 600V/15A kapasiteli genel amaçlı doğrultucu diyotdur. TO-263AB (D²Pak) yüzey montaj paketi ile sunulan bu bileşen, yüksek akım uygulamaları için tasarlanmıştır. Maksimum ileri gerilim düşüşü 15A'de 2.2V olan diyot, 29ns hızlı geri kazanım zamanı (reverse recovery time) sayesinde anahtarlama uygulamalarında ve güç kaynağı devrelerinde etkili bir şekilde kullanılabilir. -65°C ile 175°C arasında çalışabilmesi endüstriyel ve ticari uygulamalara uygunluk sağlar. Maksimum ters akım 600V'de 50µA olarak belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 29 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2.2 V @ 15 A