VS-15ETH06S-M3
DIODE GEN PURP 600V 15A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-15ETH06S
VS-15ETH06S-M3 Hakkında
VS-15ETH06S-M3, Vishay tarafından üretilen 600V 15A kapasiteli genel amaçlı doğrultucu diyottur. TO-263AB (D²Pak) SMD paketinde sunulan bu bileşen, hızlı recovery özelliğine sahip olup (35 ns recovery time) anahtarlamalı güç kaynakları, inverterler ve AC-DC dönüştürücülerde kullanılır. 2.2V ileri gerilim düşümü ve 50µA ters kaçak akımı ile verimliliği optimize eden devre tasarımlarında tercih edilir. -65°C ile +175°C arasında güvenilir çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2.2 V @ 15 A