VS-15ETH06-1PBF
DIODE GEN PURP 600V 15A TO262AA
Paket/Kılıf
TO-262-3 Long Leads
Seri / Aile Numarası
VS-15ETH06
VS-15ETH06-1PBF Hakkında
Vishay VS-15ETH06-1PBF, 600V reverse voltaj yeteneğine sahip genel amaçlı doğrultucu diyottur. 15A ortalama doğrultulmuş akım ile tasarlanmış, fast recovery karakteristiğine (29ns trr) sahiptir. TO-262AA (I²Pak) paketinde gelen bu diyot, AC/DC güç kaynakları, inverter devreler ve enerji dönüştürme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen bu bileşen, endüstriyel ve ticari elektrik devreleri için uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 29 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-262AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2.2 V @ 15 A