VS-15ETH03SPBF
DIODE GEN PURP 300V 15A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-15ETH03
VS-15ETH03SPBF Hakkında
VS-15ETH03SPBF, Vishay tarafından üretilen 15A kapasiteli standart doğrultma diyotudur. 300V ters voltaj daya kapasitesi ile AC/DC güç dönüştürme uygulamalarında kullanılır. TO-263AB (D²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, 32ns hızlı geri kazanım zamanı sayesinde güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler ve kontrol devrelerinde etkin çalışır. -65°C ile +175°C işletme sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. Ürün Digi-Key tarafından üretim durdurulmuş olarak listelenmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 300 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 32 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.25 V @ 15 A