VS-15ETH03-M3
DIODE FRED 300V 15A TO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
VS-15ETH03
VS-15ETH03-M3 Hakkında
VS-15ETH03-M3, Vishay tarafından üretilen Fast Recovery Epitaxial Diode (FRED) türü bir doğrultucu diyottur. 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 300V maksimum ters gerilim ile tasarlanmıştır. 40 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlamaya uygun özelliktedir. TO-220-2 paketinde Through Hole montajı için tasarlanmıştır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen bu bileşen, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve diğer yüksek akım uygulamalarında kullanılan bir doğrultma diyotudur. 1.25V forward voltage @ 15A ile enerji kaybı minimize edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 300 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-2
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 40 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.25 V @ 15 A