VS-15CTQ035STRLPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-15CTQ035ST
VS-15CTQ035STRLPBF Hakkında
VS-15CTQ035STRLPBF, Vishay tarafından üretilen Common Cathode konfigürasyonlu Schottky diyot dizisidir. 35V DC ters gerilim ve 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu komponent, surface mount TO-263-3 (D²Pak) pakajda sunulmaktadır. Maksimum 700mV ileri gerilime (15A'de) ve 800µA ters kaçak akımına (35V'de) sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen ve ≤500ns hızlı geri kazanım özelliğine (>200mA) sahip bu diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, motor kontrol devreleri ve ters akım koruması gibi uygulamalarda kullanılır. Not: Bu ürün Digi-Key'de üretilmiş olup artık üretilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 700 mV @ 15 A