VS-150SQ040TR
DIODE SCHOTTKY 40V 15A DO204AR
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
VS-150SQ040
VS-150SQ040TR Hakkında
VS-150SQ040TR, Vishay tarafından üretilen 40V 15A kapasitesindeki Schottky doğrultma diyodudur. DO-204AR (Axial) paket tipinde sunulan bu bileşen, düşük ileri gerilim düşüşü (Vf: 540 mV @ 15 A) ve hızlı iyileştirme özelliğine (≤ 500ns) sahiptir. 900pF kapasitans değeri ve 1.75 mA ters sızıntı akımı ile güç kaynakları, anahtarlamalı regülatörler, RF uygulamaları ve yüksek frekanslı doğrultma devrelerinde kullanıma uygundur. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Bileşen obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 900pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AR, Axial
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AR
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 540 mV @ 15 A